O nás

Původní záliba v užitém umění z 60. a 70. let přerostla ve sběratelskou vášeň. Po několik let jsme se snažili najít vhodný prostor na prezentaci toho, co se nám podařilo za ta léta nashromáždit a podělit se s ostatními o krásu věcí, které nás ještě nedávno obklopovaly. Až v loňském roce 2012 jsme našli idéalní místo v prostorech nákladového nádraží Žižkov, který nás okamžitě oslovil. 

Mezitím jsme uspěšně pronikli na trh v jihovýchodní Asii v Manile na Filipínách, kde jsme prostřednictvím aukčního domu Salcedo Auctions začali prodávat český a evropský design z let 1960 - 1970. V současné době se chceme zaměřit na český trh a nabídnout skutečné zajímavosti ze světa designu nejen z Československa, ale z celé Evropy.

RETRO FACTORY je obchod s designovým retro nábytkem a doplňky z let 1950 - 2000, který se soustředí na užité umění a design z tohoto období od světových značek a designerů. Best Replica Watches

V prosinci 2012 jsme otevřeli náš kamenný obchod v Praze v netradičních prostorech nákladového nádraží Žižkov. V současné době máme v nabídce široký výběr z designových křesel a židlí, konferenčních stolků, skříní a dalších stylových retro doplňků.

Jsme tým lidí, kteří se zajímají o umění a design a rádi bychom se s Vámi o tuto naší vášeň podělili.

Tým RF 

www.giuseppezanottioutletstore.com